Junior Frontend Developer

Jeśli masz dobre wyczucie estetyczne, poddążasz za najnowszymi trendami, lubisz kodować semantyczny HTML/CSS, jesteś zorganizowany i poukładany to wyślij nam swoje CV. Masz szansę dołączyć do naszego zespołu.

Mount Ageno agencja e-commerce

Krótko o nas

Ageno to zespół analityków, programistów i projektantów specjalizujących się we wdrożeniach e-commerce opartych o platformę Magento. Budujemy skuteczne rozwiązania B2B i B2C. Mamy doświadczenie w niestandardowych rozwiązaniach, tworzyliśmy generatory produktów customowych, połączenia z zewnętrznymi systemami, integracje, optymalizacje i wiele więcej. Nasze biuro jest przyjaznym miejscem pracy dla każdej pracowitej osoby. Robimy wszystko, aby każdy spełniał się tutaj zawodowo i czuł satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

lat w branży

13

specjalistów w zespole

29

zrealizowanych projektów

100+

Wymagania

  • Biegłość w posługiwaniu się HTML/CSS.
  • Chęć rozwoju kompetencji i poszerzania wiedzy.
  • Pracowitość, ambicja, zaangażowanie, logiczne myślenie, pomysłowość w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów w szybki i skuteczny sposób. Otwartość na zmiany, chęć wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i gotowość do ich nauki (ageno.pl/technologie).

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi GitLab, SourceTree, BitBucket, Trello, PhpStorm.
  • Znajomość technologii JS, NPM, Grunt/Gulp, AngularJS / React / Vue.js.

Obowiązki

  • Wsparcie istniejących oraz projektowanie i budowa nowych layoutów rozwiązań internetowych.

Korzyści i oferta

  • Dobre wynagrodzenie uzależnione od efektywności i umiejętności.
  • Praca w prestiżowej firmie, która jest liderem wdrożeń e-commerce opartych o Magento w regionie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Zdobywanie solidnego doświadczenia i poznawanie w praktyce najnowszych technologii.
  • Uczestnictwo w prestiżowych i ciekawych projektach.
  • Wsparcie merytoryczne bardziej doświadczonych osób.
  • Przyjazna atmosfera w biurze w Bielsku-Białej.
  • Wygodny fotel i biurko, zewnętrzny duży monitor, dostęp do nowoczesnych narzędzi programistycznych.

Jak rekrutujemy?

  1. Aplikujesz.
  2. Kontaktujemy się mailowo i umawiamy na spotkanie.
  3. Spotykamy się za pośrednictwem Google Meet albo w naszym biurze w Bielsku-Białej.
  4. Ustalamy zakres i termin wykonania zadania rekrutacyjnego.
  5. Wysyłamy feedback – odpowiadamy bez względu na wynik rekrutacji.
  6. Widzimy się na onboardingu w Ageno!

To co, dołączasz do #teamAgeno?

Wyślij CV

Współpracując z nami, pomagasz!

Wspieramy organizacje pożytku publicznego, fundacje i akcje charytatywne.